Flowflex SARS-CoV-2 Antigení rychlotest 1stk

4835 flowflex sars cov 2 antigeni rychlotest 1stk
99 Kč –48 %
Můžeme doručit do:
4.7.2022
99 Kč –48 % 51 Kč
SKLADEM (14874 Ks)

navodÚČEL POUŽITÍ SARS-CoV-2 rychlý antigenní test chromatografická imunometoda s laterálním tokem pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 ve vzorcích výtěru z nosu přímo od osob, u kterých má jejich poskytovatel zdravotní péče podezřením na COVID-19, během prvních sedmi dnů od projevení se symptomů. SARS-CoV-2 rychlý antigenní test nerozlišuje mezi SARS-CoV a SARS- CoV-2. Výsledky představují identifikaci nukleokapsidového antigenu SARS-CoV-2. Tento antigen je obecně detekovatelný ve vzorcích z horních dýchacích cest v průběhu akutní fáze infekce. Pozitivní výsledky udávají přítomnost virových antigenů, ale pro určení infekčního stavu je potřebná korelace s historií pacienta a jinými diagnostickými údaji. Pozitivní výsledky nevylučují bakteriální infekce nebo ko-infekce jinými viry. Zjištěný agens nemusí být definitivní příčinou onemocnění. Negativní výsledky u pacientů se symptomy po sedmi dnech by se měly brát jako předpokládané a měly by být v případě potřeby pro management pacienta ověřeny molekulární metodou. Negativní výsledky nevylučují infekci SARS-CoV-2 a neměly by být používány jako jediný základ pro léčbu nebo rozhodnutí při managementu pacienta, včetně rozhodnutí pro kontrolu infekce. Negativní výsledky je třeba posuzovat v kontextu současných vystavění pacienta, historie a přítomnosti klinických příznaků a symptomů odpovídajících COVID-19. SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je určen pro použití pouze vyškoleným personálem klinické laboratoře a osobám zaškoleným v poskytování zdravotní péče.

SHRNUTÍ Nové koronaviry patří do druhu ?1. COVID-19 je akutní respirační infekční nemoc. Lidi jsou k němu obecně náchylní. V současnosti jsou hlavním zdrojem infekce pacienti infikovaní novým koronavirem; asymptomatickí infikovaní lidé mohou být také zdrojem infekce. Na základě současného epidemiologického výzkumu je inkubační doba 1 až 14 dní, nejčastěji 3 až 7 dnů. Hlavní projevy zahrnují horečku, únavu a suchý kašel. U několika případů se vyskytuje ucpaný nos, smrkání, bolest krku, svalová bolest a průjem.

PRINCIP SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je kvalitativní membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu. Po zpracování vzorků a jejich nanesení do testovací kazety budou SARS-CoV-2 antigeny, pokud jsou přítomny ve vzorku, reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti SARS-CoV-2, které byly imobilizovány v testovacím proužku. Směs poté putuje membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu s konjugátem putují testovacím proužkem k reakční oblasti, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu. Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár. Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a že došlo k navlhnutí membrány.

REAGENCIE Testovací kazeta obsahuje na membráně částice potažené protilátkami proti SARS- CoV-2. Tyčinka pozitivní kontroly obsahuje nanesený rekombinantní SARS-CoV-2 antigen.

VAROVÁNÍ

  • Pouze pro profesionální in vitro diagnostické použití. Nepoužívejte po datu spotřeby.
  • V prostoru kde se manipuluje se vzorky a kity nejezte, nepijte ani nekuřte.
  • Testy nepoužívejte, pokud je obalový sáček poškozen.
  • Se všemi vzorky zacházejte tak, jako kdyby obsahovaly infekční agens. Během testování dodržujte zavedená opatření proti mikrobiologickému ohrožení a dodržujte standardní postupy pro správnou likvidaci vzorků.
  • Během testování vzorků noste ochranný oděv jako laboratorní plášť, jednorázové rukavice a ochranné brýle.
  • Použité testy je potřebné likvidovat v souladu s místními nařízeními. Použité testy je potřebné pokládat za potencionálně infekční a je potřebné likvidovat v souladu s místními nařízeními.
  • Vlhkost a teplota může nepříznivě ovlivnit výsledky.
  • Tento příbalový leták je potřebné před vykonáváním testu celý pročíst. Nedodržení pokynů v letáku může vést k nepřesným výsledkům testu.

navod

Kód Kód: 8884648
Kategorie: Nosní testy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Reference

 

KDE NÁS NAJDETE

DOPRAVA A PLATBA

 

ZNÁTE NÁS Z WEBU

 

Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení