Přebalování zboží

Naše firma se specializuje i na zakázky týkající se co-packingu. Realizujeme balení a ruční kompletaci výrobků a zboží ať už se jedná balení kusové nebo skupinové.

Balení a přebalování můžeme provádět do tepelně smrštitelných i nesmrštitelných obalů typu „POLYOLEFINOVÁ – fólie či PVC fólie. Také provádíme činnosti jako je vkládání, vlepování, distribuce a rozesílání. Mezi další činnosti, kterým se věnujeme, patří tisk etiket, přelepování, a veškeré kompletační ruční práce.

  • Zakázky realizujeme za nízké ceny při zachování vysoké kvality a rychlosti.
  • Dopravu zboží zajišťujeme kurýrem, případně smluvním autodopravcem.

Ručně zkompletujeme, kvalitně zabalíme a spolehlivě rozešleme Vaše produkty k Vašim odběratelům. Na nás se můžete spolehnout! V oboru balení, kompletování a distribuce výrobků máme letité zkušenosti. Jsme rychlí, pečliví a maximálně spolehliví. Balení produktů do kvalitních PVC folií a rozesílání prostřednictvím kurýrní či smluvní dopravy, je pro nás otázka profesionality, a pro Vás úspora času a zbytečného stresu. Kontaktujte nás, jsme tady pro Vás!

Reference

 

KDE NÁS NAJDETE

DOPRAVA A PLATBA

 

ZNÁTE NÁS Z WEBU

 

Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení