Testování ze slin na COVID-19

Testování ze slin na Covid-19

 

Antigenní test na koronavirus. Přítomnost koronaviru se detekuje z lidských slin.  

 

TESTOVACÍ METODA 

Vzorek slin by měl být před testováním zahřát na pokojovou teplotu (20-30°C). Neotvírejte sáčky, dokud nejste připraveni provést testování. 

  1. Vyjměte testovací kazetu z obalu a položte ji na čistý a rovný povrch. 
  2. Položte jazyk na horní čelist a skloňte hlavu, aby se sliny přirozeně vylučovaly do jednorázového plastového kelímku.
  3. Zasuňte odsávací tyčinku svisle do plastového kelímku na jedno použití se vzorkem slin (nejméně 2 ml). Podržte odsávací tyčinku ponořenou do slin po dobu nejméně dvou minut. Během této doby lze odsávací tyčinkou mírně pohybovat, aby kapalinu lépe nasála. Když se kapalina objeví v pozorovacím okénku, proveďte test a položte jej na čistý a plochý stůl a začněte měřit čas. 
  4. Zjistěte výsledek 15 minut po přidání vzorků. Neodečítejte výsledky po uplynutí 30 minut. 

VYSVĚTLENÍ VÝSLEDKŮ TESTU Pozitivní: Objeví se dvě čáry. Jedna černá čára by měla být v kontrolní oblasti (C) a další zjevná černá čára by měla být v testovací oblasti (T). Tento pozitivní výsledek naznačuje, že ve vzorku slin je přítomen antigen SARSCoV-2 N/S. 

Negativní: V kontrolní oblasti (C) se objeví jedna černá čára a v testovací oblasti (T) se neobjeví žádná čára. Tento negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku slin není přítomen antigen SARS-CoV-2 N/S nebo je koncentrace antigenu příliš nízká.

VÝHODY:

  • Jednoduché použití
  • Pohodlný odběr vzorků
  • Výsledek do 15 minut

 

Samotest ze slin REALY Novel Coronavirus SARS-Cov-2 Antigen Rapid Test Device (saliva) 5 ks návod

Reference

 

KDE NÁS NAJDETE

DOPRAVA A PLATBA

 

ZNÁTE NÁS Z WEBU

 

Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení