Testování ze slin na COVID-19

Testování ze slin na Covid-19

 

Antigenní test na koronavirus. Přítomnost koronaviru se detekuje z lidských slin.  

 

TESTOVACÍ METODA 

Vzorek slin by měl být před testováním zahřát na pokojovou teplotu (20-30°C). Neotvírejte sáčky, dokud nejste připraveni provést testování. 

  1. Vyjměte testovací kazetu z obalu a položte ji na čistý a rovný povrch. 
  2. Položte jazyk na horní čelist a skloňte hlavu, aby se sliny přirozeně vylučovaly do jednorázového plastového kelímku.
  3. Zasuňte odsávací tyčinku svisle do plastového kelímku na jedno použití se vzorkem slin (nejméně 2 ml). Podržte odsávací tyčinku ponořenou do slin po dobu nejméně dvou minut. Během této doby lze odsávací tyčinkou mírně pohybovat, aby kapalinu lépe nasála. Když se kapalina objeví v pozorovacím okénku, proveďte test a položte jej na čistý a plochý stůl a začněte měřit čas. 
  4. Zjistěte výsledek 15 minut po přidání vzorků. Neodečítejte výsledky po uplynutí 30 minut. 

VYSVĚTLENÍ VÝSLEDKŮ TESTU Pozitivní: Objeví se dvě čáry. Jedna černá čára by měla být v kontrolní oblasti (C) a další zjevná černá čára by měla být v testovací oblasti (T). Tento pozitivní výsledek naznačuje, že ve vzorku slin je přítomen antigen SARSCoV-2 N/S. 

Negativní: V kontrolní oblasti (C) se objeví jedna černá čára a v testovací oblasti (T) se neobjeví žádná čára. Tento negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku slin není přítomen antigen SARS-CoV-2 N/S nebo je koncentrace antigenu příliš nízká.

VÝHODY:

  • Jednoduché použití
  • Pohodlný odběr vzorků
  • Výsledek do 15 minut

 

Samotest ze slin REALY Novel Coronavirus SARS-Cov-2 Antigen Rapid Test Device (saliva) 5 ks návod

Zpět do obchodu

Reference

 

KDE NÁS NAJDETE

DOPRAVA A PLATBA

 

ZNÁTE NÁS Z WEBU

 

Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty