Doprava a platba

Cena dopravy

Doprava zdarma

Kurýr GLS

Zásilkovna

Expedice zboží

Jak řešit problémy s doručením

Jak postupovat u poškozené zásilky

Možnosti platby

 

 

INFORMACE O DOPRAVĚ

 

Cena dopravy

Pro zásilky do 1000 Kč posílané prostřednictvím Zásilkovny je cena dopravy 49 Kč, GLS 139 Kč. Dobírka je za 39Kč.

 

Doprava zdarma

Pokud objednáte zboží v hodnotě 5000 Kč vč.DPH, máte dopravu Zásikovnou zdarma.

 

GLS nabízí přepravu balíků do váhy 50 kg. Rozvoz zboží probíhá každý všední den od 8:00 do 18:00. V den doručení Vás bude kurýr informovat pomocí SMS zprávy o přibližném čase doručení (s 3 hodinovým rozmezím). Pokud by se Vám doručení v daný den nehodilo, můžete ho posunout podle pokynů v SMS až o 3 pracovní dny.

 

 

Zásilkovna je síť výdejních míst s více než 600 pobočkami na území celé České Republiky. Zásilku Vám doručí kurýr na Vámi vybrané výdejní místo, kde si balíček můžete osobně vyzvednout.

 

Náš TIP :

Seznam výdejních míst si můžete prohlédnout na této adrese http://www.zasilkovna.cz/pobocky

Sledovat stav doručování Vaší zásilky můžete sledovat na následujícím odkazu http://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

 

 

Kdy bude zboží expedováno?

Pokud máme zboží skladem, odesíláme objednávky v nejkratším možném termínu. U objednávek přijatých do 16:00 odešleme zboží většinou ještě v den objednání. U objednávek přijatých po 16:00 expedujeme většinou následující pracovní den.

 

Problémy s doručením a jak je řešit?

Pokud Vám zásilka nebyla doručena včas nebo se vyskytl jakýkoliv jiný problém, neváhejte a obraťte se na nás co nejdříve, abychom vzniklou situaci mohli řešit.

 

Jak postupovat v případě poškození zásilky?

Pokud Vám kurýr či pošťák přivezl viditelně poškozenou zásilku, můžete požadovat, aby byl stav zásilky ve Vaší přítomnosti prověřen. Pokud je poškozen i obsah zásilky, požadujte zapsání této informace do protokolu a zásilku nepřebírejte. Ideálně si pořiďte ještě vlastní fotodokumentaci poškozeného balíku.

Pokud byl obal neporušený, zásilku jste převzali a po jejím otevření zjistili, že je její obsah poškozený, informujte o této skutečnosti neprodleně přepravce a požadujte sepsání reklamace.

 

V případě omezené kapacity dopravce lze změnit dopravu ohlášením.

 

 

Se vzniklými problémy vám rádi poradíme na čísle +420 792 317 050.

 

Možnosti platby

 

Dobírkou

Jedná se o nejjednodušší, nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Zboží zaplatíte přímo dopravci při převzetí zboží. Podle způsobu dopravy si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti (GLS) nebo platební kartou (pouze GLS).

 

Převodem

Zboží zaplatíte převodem na náš účet u České Spořitelny. Dodání zboží se v tomto případě může prodloužit o dobu potřebnou pro zpracování platby. Stálým a velkoobchodním zákazníkům s podepsanou smlouvou nabízíme možnost platby na fakturu s dohodnutou splatností.

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

Česká Spořitelna (CZK): 59 1329 1319 / 0800
IBAN: CZ31 0800 0000 0059 1329 1319
IBIC kód/SWIFT: GIBACZPX9

Reference

 

KDE NÁS NAJDETE

DOPRAVA A PLATBA

 

ZNÁTE NÁS Z WEBU

 

Obchodní podmínky | Reklamace a záruka | Velkoobchod | Kontakty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení